Vartų automatikos Crypto imtuvai skirti profesionalams, dirbantiems su vartų automatikos montuotojais. Išskirtinė Crypto sistema sudaro išorinis imtuvas, programavimo modulis ir užšifruoti nuotolinio valdymo pultai su įdegta individualią šifruote. Sistema leidžia gaminti nuotolinio valdymo pultus, neišeidami iš biuro. Šia sistema 100 % apsaugos nuo neteisėto pulteliu kopijavimo. Jei objekte, įdėta praėjimo kontroles sistema su laiko apskaita, siūlomas RF-TM-W imtuvo keitiklis, kuris leidžia perduoti vartų pultelio identifikuota kodą valdikliui naudojant „Wiegand-26“ ir „iButton“ protokolus. Perdavimo kodas (Wiegand-26 arba iButton) aptinkamas automatiškai, kai kodas perduodamas. Pulteliai veiks kartu su magnetiniu raktu / kortele, netrukdys vienas kitam.

Vartų imtuvas Combo-mini

- Paprastas programavimas.
- Galimybė įprogramuoti iki 1500 pultelių.
- Imtuvas vienu metu palaiko skirtingų gamintojų nuotolinio valdymo pultus, veikiančius skirtingais formatais „DoorHan“, „AN-Motors“, „Nice Flor-S“, „Nice Smilo“, FAAC RC 433.92 MHz, „Beninca“, „Allmatic“, „Comunello“, GSN, „Tantos Alutech“, DEA.
- Priėmimo atstumas iki 100 metrų.
- 12–24 V nuolatinės arba kintamos srovės maitinimas.
- Kanalai: 2.

1 vnt. kaina - 40 eur.
Perkant 3 vnt. ir daugiau - 35 eur.

Imtuvas Combo-mini

Automatikos valdymo sistema

Vartų automatikos belaidė nuotolinio valdymo pultų ir radijo imtuvų konfigūravimo ir valdymo sistema, skirta kontroliuoti transporto priemonių įėjimus/įvažiavimus į bendruomenės patalpas, viešbučių stovėjimo aikšteles, mokamas stovėjimo aikšteles ir kt. ID sistema palaiko 65K objektu, o kiekvienas imtuvas dviem paspaudimais gali prisiminti neįtikėtinai didelį (15 000) registruotu pulteliu skaičių.
Vienas Bi - arba monostabilus relės kanalas, atmintis 15 tūkst. pulteliu su 15 simbolių skaitmeniniu parašu ir 32 simbolių nuotolinio valdymo pulto aprašymu, įmontuotas realaus laiko laikrodis su atsargine baterija, laiko programatorius - savaitiniame cikle t.y. galite apibrėžti darbo dienas ir nedarbo dienas. Darbo dienomis ir švenčių dienomis vartai gali būti atidaryti keturis kartus bet kuriuo metu ir minutes tikslumu pasirinktu laiku.

Imtuvo techniniai duomenys:
- Maitinimas: 12-24V AC / DC,
- Išėjimas: 24V-1A, NE relės,
- Dažnis: ES 433,92 MHz, ASK moduliacija.

1 vnt. kaina - 55 eur.
Perkant 3 vnt. ir daugiau - 50 eur.

Automatikos valdymo sistema