Prime vartų pulteliai tinka praktiškai visiems Europos automatikos gamintojams. Pulteliai skirti žmonėms, su kuriais administratorius nenori dalytis, pakeisti ar taisyti nuotolinio valdymo pulto dėl įvairių priežasčių ir dėl to negali patekti i bendro naudojimo požeminius garažus, vartus.

Su Prime pulteliais nereikės kviesti meistrų. Galite nukopijuoti pultelio kodus, jau pridėtus prie imtuvo, neatsižvelgiant į tai, kad kodas yra dinamiškas. Kopija veiks, net gi jei automatikoje HORMANN, AN-MOTORS, Alutech, Bytec / Baisheng, Beninca, BFT, Comunello, DEA, Elmes, FAAC RC, GENIUS 433, Nice Flor-S, Nice Smilo, Tantos, Came (TAM, TWIN, Atomo AT04, Top42R, Top44R) pasibaigė atmintis ar naujų pultelių pririšimas yra užblokuotas.

Prime vartų pultelio Replay kopijavimo režime, nuotolinio valdymo pulto kopija veiks su automatika, kai nuotolinio valdymo pulto papildymas imtuve nėra blokuojamas, o atmintis nėra išnaudota. Automatika veiks iškart paspaudus pultelio mygtuką. Kopijų skaičių šiuo režimu riboja tik imtuvo atmintis.

Prime vartų pultelio „Break out“ režimas. naudojamas tuo atveju, kai standartiniu būdu neįmanoma pridėti naujo pulto, tai yra imtuve pritrūko atminties arba jei nuotolinio pririsimo funkcija imtuve yra užblokuota ir/ar nėra fizinės prieigos prie valdymo plokštes imtuve)

PP profesionalūs pulteliai "Prime"

Profesionalūs pulteliai "Prime" tinka vartų automatikoms, užtvarams, žaliuzėms, elektrinėms spynoms, automobilių signalizacijoms ir kitoms patekimo sistemoms. Pulteliai gali veikti įvairiais skirtingais dažniais. Senojo pultelio klonavimo kaina perkant naują pultelį - 5 eur.

Prime vartų pultelis - Nr. 1
1 Vnt. kaina - 35 eur.

Prime vartų pulteliai

Prime vartų pultelis - Nr. 2
1 Vnt. kaina - 30 eur.

Prime vartų pulteliai

Prime vartų pultelis - Nr. 3
1 Vnt. kaina - 30 eur.

Prime vartų pulteliai

Prime vartų pultelis - Nr. 4
1 Vnt. kaina - 30 eur.

Prime vartų pulteliai

Prime vartų pultelis - Nr. 5
1 Vnt. kaina - 30 eur.

Prime vartų pulteliai

Prime vartų pultelis - Nr. 6
1 Vnt. kaina - 30 eur.

Prime vartų pulteliai

Prime vartų pultelis - Nr. 7
1 Vnt. kaina - 30 eur.

Prime vartų pulteliai

Prime vartų pultelis - Nr. 8
1 Vnt. kaina - 30 eur.

Prime vartų pulteliai

Tolimųjų šviesų pulteliai

„AUTO driving beam“ yra nuotolinio valdymo pultelis, skirtas montuoti transporto priemonėje. Pavyzdžiui, prijungus jį prie tolimųjų šviesų jungiklio, trumpai mirktelėdami tolimųjų šviesų žibintus, galėsime atidaryti vartus. „AUTO driving beam“ nuotolinio valdymo pultas yra keturių kanalų nuotolinio valdymo pultas, o tai reiškia, kad mirktelėjus žibintams vieną, du, tris ar keturis kartus, bus išsiųstas atitinkamai pirmojo, antrojo, trečiojo ar ketvirtojo nuotolinio valdymo mygtuko kodas. Nuotolinio valdymo pultą galima prijungti taip, kad jo nebūtų galima įjungti, kai transporto priemonė neįjungta. Nuotolinio valdymo pultas turi E20 patvirtinimą, būtiną jo montavimui transporto priemonėje.

Tolimųjų šviesų pultelis - Nr. 1
1 Vnt. kaina - 40 eur.
perkant 3 vnt. ir daugiau - 35 eur.

Tolimųjų šviesų pultelis